Organizacja eventów sportowych

W celu ustalenia warunków zamówienia - termin realizacji, warunki dostawy, cena końcowa, umowa - skontaktuj się z nami. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od zakresu usługi ( ilość dni wynajmu, wielkość boiska, obsługa itp.).

Oferta obejmuje:

a) Wynajem zestawu mobilnego GolBox M 6x9 lub GolBox M 10x15 składającego się z boiska mobilnego GolBox M 6x9 (o wymiarach 6x9 m) lub GolBox M 10x15 (o wymiarach 10x15 m) wraz z nawierzchnią ze sztucznej trawy.

b) Ponadto Mobile Football oferuje przeprowadzenie dedykowanych eventów sportowych. Dysponujemy mobilnym boiskiem z nawierzchnią z trawy sztucznej, z systemem band i profili aluminiowych. Wiedza i doświadczenie Trenerów Animatorów Akademii Mobile Football sprawia, że każda impreza stanie się świętem sportowym na mobilnym boisku.

Rozgrywki sportowe przeplatane są szeregiem atrakcji w postaci turniejów, animacji sportowych dla dzieci i rodziców.
W trosce o rozwój sportowy uczestników zmagań sportowych przeprowadzamy testy sprawności sportowej, będące formą treningu a zarazem diagnozą sprawności.
Imprezy sportowe dla dzieci, zorganizowane dotychczas przez trenerów Akademii Mobile Football, zawsze cieszyły się dużą popularnością i przyciągały całe rodziny, które w atmosferze sportowej zabawy, chętnie uczestniczyły w aktywnościach organizowanych na unikalnym mobilnym boisku.

Specjalizujemy się głównie w organizacji imprez piłkarskich w ramach, których proponujemy:

  • Dedykowane Turnieje piłkarskie dla najmłodszych
  • Urodziny piłkarskie
  • Dzień dziecka oraz Mikołajki piłkarskie
  • Promocję wybranej marki Firmy, jako partnera odpowiedzialnego społecznie

Głównym celem proponowanych imprez jest przeprowadzenie udanej zabawy rodzinnej, integrującej dzieci i rodziców, a przy okazji rozbudzenie u dzieci zainteresowania sportem poprzez grę w piłkę nożną.

W przypadku zainteresowania przedstawioną ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem koordynatorem Akademii Mobile Football. Cena do uzgodnienia.


Galeria